Nebuló Általános Iskola és Gimnázium

Elballagtak nyolcadikos diákjaink 

► 2026-06-19 

június 19-én megható ünnepség keretében búcsúztunk el iskolánk 8. osztályos tanulóitól. A ballagás során felidéztük az együtt töltött évek emlékeit, sikereit és közös élményeit.

Diákjainknak ezúton is gratulálunk az elmúlt évek munkájához, és sok sikert kívánunk a középiskolai tanulmányaikhoz, valamint életük következő fontos állomásaihoz!

Köszönjük a szülők, pedagógusok és valamennyi közreműködő segítségét, akik hozzájárultak az ünnepség méltó lebonyolításához.

Képgaléria - Ballagás, 8.osztály 2026

További híreink 

► Az iskoláról 



Nebuló-logo

Nebuló Általános Iskola és Gimnázium


Kapcsolat

Impresszum